Produkcija

Porainais autoklāvētais betons TexoBLOCK
(kurš dažreiz tiek saukts par gāzbetonu)– ir mākslīgs akmens ar vienmērīgi izvietotām porām. Gāzbetona saturs ietver kvarca smiltis, cementu, nedzēstos kaļķus un ūdeni. Tas tiek ražots rūpnieciskos apstākļos, kuros tiek izmantotas jaunākās vācu iekārtas WEHRHAHN. Sajaucot visas sastāvdaļas ar gāzes veidotāju (alumīnija pasta), notiek ķīmiska reakcija, kuras rezultātā izdalās ūdeņradis, kas liek mitrā maisījuma apjomam palielināties vairākas reizes. Betona masai sastingstot, gaisa pūslīši materiāla struktūrā izveido lielu daudzumu poru. Ūdeņradis nav pietiekami izturīgs šādā vidē, tāpēc poras piepildās tieši ar gaisu. Gāzbetons sacietē ar autoklāvu palīdzību, kuros pastāvīgi ir noteikts spiediens un temperatūra, kas savukārt pastiprina bloka kvalitatīvās īpašības un padara to par līderi celtniecībā.

Ekoloģiskās īpašības.
Pateicoties savām ekoloģiskajām īpašībām, gāzbetons TexoBLOCK ir tikpat kvalitatīvs kā koka konstrukcija. Viena no materiāla priekšrocībām ir siltumizolācijas īpašības, kuras to padara par vienu no viskvalitatīvākajiem materiāliem, izmantojot gan siltos, gan aukstos klimatiskajos apstākļos. Gāzbetons TexoBLOCK «elpo», regulējot telpā mitruma līmeni un tā konstrukcijas ir praktiski mūžīgas, kam turklāt nav nepieciešama kopšana. Materiāls nepūst un nedeg salīdzinājumā ar koku, un arī nerūsē salīdzinājumā ar metālu. Tam ir gan koka, gan akmens īpašības. Materiālam ir zema radionuklīdu koncentrācija (10 reizes zemāka par normu) un tas atbilst visstingrākajām sanitāri higiēniskajām prasībām celtniecībā.

Ugunsdrošība.
Gāzbetons TexoBLOCK ir ugunsdrošs materiāls. Tas nedeg un efektīvi novērš uguns izplatīšanos. Tas atbilst visām ugunsdrošības kategorijām. Attiecībā uz nesošās sienas ugunsdrošumu, kura celta no 75 mm bieziem blokiem, tā atbilst El - 150, bet tiek uzskatīts ka uguns izplatīšanās robeža ir vienāda ar 0 сm.

Skaņas izolācijas īpašības.
Gāzbetonam TexoBLOCK skaņas izolācija atkarība no izvēlētā bloka biezuma var sasniegt 55 dB.

Siltumizolācijas īpašības.
Pateicoties gāzbetona porainajai struktūrai, kas satur gaisu, gāzbetonam TexoBLOCK ir lieliskas siltumizolējošas īpašības. Materiāla masivitāte nodrošina temperatūras svārstību izlīdzināšanos gan vasaras karstumā, gan ziemas salā. Porainā betona siltumizolējošās īpašības nodrošina lielāku komfortu iekštelpās un sniedz iespēju ievērojami ietaupīt kurināmo.

Ūdenscaurlaidība.
Gāzbetona texo BLOCK ūdenscaurlaidība ir ievērojami zemāka, nekā celtniecības materiāliem ar kapilāru struktūru, jo tā struktūrā poras ir noslēgtas.

Apstrāde.
Gāzbetonu TexoBLOCK var viegli zāģēt, griezt, pārvietot un urbt. Gāzbetona TexoBLOCK apstrādes vienkāršība nodrošina iespēju celt dažādas konfigurācijas konstrukcijas, tajā skaitā arkveidīgas konstrukcijas, kā arī apstrādāt virsmu, izgriezt kanālus un nišas elektroinstalācijai, kontaktiem un cauruļvadiem.

Ekonomija.
Siena, kura celta no gāzbetona TexoBLOCK izmaksā 40% lētāk nekā ķieģeļu siena, bet tās kvalitāte ir ievērojami lielāka. To var ekonomiski izmantot transporta jaudai. Bloku precīzie izmēri un gludā virsma nodrošina apdares materiālu ievērojamu ekonomiju.